Nawigacja

Aktualności

26.05.2020Przywrócenie bezpośredniej obsługi klientów

Opublikowane przez : Andrzej Fedec

Uprzejmie informuję, iż realizując proces etapowego znoszenia ograniczeń w działalności Okręgowego Urzędu Miar w Bydgoszczy oraz w Wydziałach Zamiejscowych, zgodnie z § 12 ust. 2, w związku z § 22 pkt 2 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 878) Okręgowy Urząd Miar w Bydgoszczy oraz w Wydziały Zamiejscowe z dniem 26 maja 2020 r. wznawiają  obsługę klientów w swoich siedzibach.

Zgodnie z ww. rozporządzeniem Rady Ministrów dopuszczalna liczba interesantów przebywających, w tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi, z wyłączeniem osób realizujących zadania w zakresie obsługi interesantów.

W trosce o ochronę zdrowia klientów, a także pracowników Okręgowego Urzędu Miar w Bydgoszczy oraz Wydziałów Zamiejscowych nadal zachęcam do kontaktu telefonicznego, mailowego oraz do procedowania spraw drogą elektroniczną,
np. e-mailem lub za pośrednictwem platformy ePUAP. 

 

 

Ireneusz Dawidowicz


Dyrektor
Okręgowego Urzędu Miar w Bydgoszczy

do góry